O mně

Jmenuji se Stanislava Baletková.
Ale říkejte mi Staňka…

Jsem vystudovaná zdravotní sestra, a zřejmě i proto mám tak blízko ke zdraví a správnému fungování těla. Dlouhá léta jsem pracovala v salonu Tip Top ve Zlíně (17 let) a nyní jsem spoluzakladatelkou nového studia Diva Beauty.

Více jak 10 let se věnuji zdravému stravování, protože i já jsem si prošla obdobím hmotnostních výkyvů a dalšími peripetiemi, které ke mně nyní přivádějí klientky a klienty.

A právě záliba ve zdravém životním stylu a vůle mít sebe sama „fyzicky i psychicky pod kontrolou“ mě nasměrovala k mé nynější profesi výživového poradenství. Intenzivně se jí věnuji již více jak 4 roky a opravdu jsem se v ní našla.

Mým cílem je nabízet komplexní služby, a proto jsem výživové poradenství, koučink a diagnostiku In-Body rozšířila o přístroj Starvac Sp2s – lymfodrenážní nohavici, která pomáhá k zeštíhlení, odbourávání celulitidy a řešení problému s lymfatickým systémem.

Stále se snažím vzdělávat a zdokonalovat, sleduji aktuální výživové trendy, účastním se školení, seminářů a webinářů… zkrátka dělám všechno proto, abych vám byla perfektním průvodcem na cestě ke zdravému a skvěle vypadajícímu tělu.
A předem děkuji za důvěru:-)

…už dávno vím,
že zdraví a krása spolu souvisí!

Co mám za sebou, abych vám mohla být prospěšná:

  • Kurz výživový poradce akreditovaný MŠMT 2019
  • Seminář moderní výživa a pohyb, institut moderní výživy, fitness institut 2019
  • Jídlověda s Margit Slimákovou 2021
  • Webinář tajemství mikrobiomu 2022
  • Webinář Koučink pro výživové poradce 2022
  • Webinář emoční tuk 2023

Kontakt

Stanislava Baletková
Záramí 90
760 01 Zlín