Zeštíhlovací program

STARVAC SP2

STARVAC SP2 vyvinutý francouzskou firmou STARVAC group pracuje na principu nastavitelného podtlaku (vakua) a patentovaného “roler pohybu” – válečkové masáže. Tento přístroj přináší nejnovější a nejefektivnější způsob na odbourávání celulitidy a zeštíhlení problémové partie.

Při ošetření působíme na tukové buňky, pojivové tkáně, cévní i lymfatický systém účinněji než jakákoliv ručně prováděná masáž. Podtlak narušuje tukové buňky, které se odplavují lymfatickým systémem z těla, čímž dochází k úbytku tukové tkáně a výraznému zeštíhlení. Silné prokrvení aktivuje pokožku, zlepšuje její zásobování výživou a kyslíkem. Pokožce se navrací elasticita a zpevňuje se ochablé podkožní vazivo. Zlepšením toku lymfy dochází k odplavování toxinů a nežádoucích látek z těla, pokožka a celý organismus se omlazuje a regeneruje. STARVAC také vyhlazuje vrásky, odstraňuje váčky pod očima, omlazuje a zpevňuje pleť obličeje.

Zeštíhlovací program Starvac Sp2 Zeštíhlovací program Starvac Sp2 Zeštíhlovací program Starvac Sp2

Ošetření je zcela individuální, vychází z citlivosti a stavu kůže daného jedince, je bezbolestné, neinvazivní, nevyžaduje aplikaci žádných chemických látek a kromě vlastního léčebného efektu přináší také příjemný pocit relaxace. Procedura trvá asi 45 minut a provádí se 2-3x týdně. Úspěchy jsou již viditelné po 2 návštěvách a výsledkem je hladší, pevnější a pružnější kůže, zlepšení stavu celulitidy, tvaru těla a může docházet i k mírným váhovým úbytkům.

Doporučuji kúru 10 návštěv!

Ceník Starvac Sp2

Čas Cena Balíček 8+2 zdarma
Nohy, hýždě, břicho, ruce 50 min. 625 Kč 5 000 Kč
Nohy, hýždě, boky 40 min. 500 Kč 4 000 Kč
Břicho + ruce 30 min. 450 Kč 3 600 Kč
Obličej 30 min. 450 Kč 3 600 Kč

Lymfodrenážní nohavice

Lymfatické podtlakové kalhoty jsou velmi účinnou metodou pro hubnutí formování postavy a snížení tvorby celulitidy.

Kalhoty stlačováním vlastně provádí masáž mízních uzlin a cév tzv. rozhýbání lymfy, která tímto procesem urychlí metabolismus,zefektivní látkovou výměnu a tím podstatně podpoří hubnutí. Zanesená lymfa způsobuje i zdravotní problémy jako je chronická únava, časté infekce a otok dolních končetin. Toto vše vám pomohou lymfatické kalhoty řešit. Jsou vhodné u klientů, kteří mají křečové žíly, problémy s otoky končetin a lymfatickým systémem.

Ceník lymfodrenážních nohavic

Čas Cena Balíček 10
Podtlakové nohavice 30 min. 150 Kč 1 000 Kč
Podtlakové nohavice 40 min. 200 Kč 1 500 Kč
Podtlakové nohavice 60 min. 250 Kč 2 000 Kč

Skořicové zábaly

Skořicové zábaly jsou kosmetickou metodou, která pomáhá při tvarování postavy, snižování nadváhy a celulitidě. Používám speciální krém, který obsahuje mandlový, jojobový a sojový rostlinný olej a také éterické oleje - skořice, paprika.

Krém má tři úlohy:

  • zlepšit buněčný metabolismus
  • podpořit krevní oběh
  • stimulovat odvod toxických látek

Zábaly jsou vhodné kombinovat s lymfodrenážními nohavicemi nebo Starvacem.

Ceník skořicových zábalů

Čas Cena
Skořicový zábal - nohy, hýždě 30 - 40 min. 150 Kč
Skořicový zábal - nohy, hýždě + břicho 30 - 40 min. 200 Kč

Kontakt

Stanislava Baletková
Záramí 90
760 01 Zlín